Natječaji

N A T J E Č A J za popunu radnog mjesta Pedagoga, učitelja Matematike, učitelja Fizike i učitelja Razredne nastave

Autor: Administrator , 19. 9. 2017.

za radno mjesto

1. Stručnog suradnika/ce pedagog

1 izvršitelj/ica za rad na određeno vrijeme, puno radno vrijeme, 40 sati tjedno za vrijeme trajanja mandata ravnatelja/ice do povratka radnice imenovane za ravnatelja OŠ Grohote .

2. Učitelj/ica matematike

1 izvršitelj/ica za rad na neodređeno vrijeme, puno radno vrijeme, 40 sati tjedno.

3. Učitelj/ica fizike

1 izvršitelj/ica  za rad na neodređeno vrijeme, nepuno radno vrijeme 8 sati tjedno, dnevno 1,6 sati.

4. Učitelj/ica razredne nastave - za rad na radnom mjestu učitelj u produženom boravku

1 izvršitelj/ica za rad na radnom mjestu učitelj u produženom boravku, za rad na određeno vrijeme, nepuno radno vrijeme 10 sati tjedno, dnevno 2 sata do 22.12.2017. godine.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu.

Kandidat koji je stekao inozemnu obrazovnu kvalifikaciju u inozemstvu dužan je u prijavi na natječaj priložiti rješenje određenog visokog učilišta o priznavanju potpune istovrijednosti u skladu sa Zakonom o priznavanju istovrijednosti stranih školskih svjedodžbi i diploma (NN br. 57/96. i 21/00.) ili rješenje Agencije za znanost i visoko obrazovanje o stručnom priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije u skladu sa Zakonom o priznavanju inozemnih obrazovnih kvalifikacija (NN br. 158/03.,198/03.,138/06. i 45/11.) te u skladu sa Zakonom o reguliranim profesijama i priznavanju inozemnih stručnih kvalifikacija (NN br 82/15.) rješenje Ministarstva znanosti i obrazovanja o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije radi pristupa reguliranoj profesiji.

Rok za podnošenje prijava na natječaj je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnim pločama školske ustanove.

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

• zamolbu
  • životopis
  • dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (dokaz o stečenoj stručnoj spremi-diploma) - preslika
  • domovnicu - preslika
  • potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (staž) - preslika

Izabrani kandidat  nakon  izbora dužan je dostaviti izvornike traženih dokumenata.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi za natječaj pozvati se na to pravo, a  prednost u odnosu na ostale kandidate imaju samo ako ispunjavaju uvjete natječaja.

Da bi ostvarili pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidati su dužni uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja, te sve dokaze potrebne za ostvarivanje prava prednosti u skladu s posebnim propisima prema kojima isto pravo ostvaruju.

Sve isprave se prilažu u neovjerenom presliku osim onih koje su navedene da se prilažu u originalu.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku 30 dana od dana isteka roka za prijavu na natječaj.

Prijavu s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti  osobno ili poslati poštom  na adresu:

Osnovna škola Grohote,

Podkuća 28,

21430 Grohote o.Šolta

s naznakom (za natječaj).

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje tre mrežnim stranicama i oglasnim pločama školske ustanove dana 19.9.2017. godine.

Rok za prijavu kandidata  od 20.9.2017. do 27.9.2017.

Ravnatelj: Mirela Mijić