Četvrti razred i Družba Pere Kvržice

Autor: Dragana Đurić, 5. 12. 2012.

Radionicu pripremila i provela Dragana Đurić, školski knjižničar

Ovaj sat mi se svidio jer smo pričali o knjizi koju je napisao Mato Lovrak. On mi je najdraži pisac.

Romano

Bilo je super.

Drago mi je da je u tom satu sudjelovala učiteljica Dragana. Lijepo smo se zabavili i družili. Najdraži mi je bio kviz na kraju. Voljela bih to ponoviti.

Magdalena

Bilo mi je lijepo i zanimljivo i ovo mi je bilo najbolje od kada sam u školi.

Fabio

Bilo mi je jako lijepo na satu zato što sam nešto rješavao.

Antonio

Moj dojam je dobar. Volim lektire. Imali smo lektiru: Družba Pere Kvržice. Bilo mi je lijepo i osjećala sam se odlično.

Paulina

Moj dojam o današnjem satu lektire je: Bilo je zabavno, naučili smo nešto o Mati Lovraku. Drago mi je što smo imali sat s učiteljicom Draganom, a pogotovo mi je bilo drago kada smo zajedno odgovarali.

Luka

Danas mi je na drugom satu bilo baš zabavno i lijepo i ja bih da se to opet ponovi. To mi je bio najdraži dan i želim da se to opet ponovi.

Ana

Svidjelo mi se otkrivanje slova i gledanje malih filmića. Bilo mi je odlično ova dva sata svega i svačega. Najdraže mi je bilo gledanje filmića o Peri i njegovoj družbi!!!

Marjan

Moj dojam o ovom satu je dobar. Na ovom mi se satu jako svidjelo. Obrađivali smo lektiru Družba Pere Kvržice. Gledali smo isječke iz filma i rješavali kvizove. Bilo je zabavno.

Andrea

Meni se današnji sat baš svidio.

Djelo o kojem smo danas govorili bilo je lijepo. To je Družba Pere Kvržice od Mate Lovraka. Voljela bih da imamo više takvih sati ili da su nam svi satovi takvi sa učiteljicom Draganom i našom učiteljicom.

Izabella